Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Volejbal ocenění

SPORTOVNÍ OCENĚNÍ PRO VOLEJBAL


Plánujete-li sportovní volejbalovou akci, na níž budete potřebovat skvělé upomínkové předměty. V tomto případě se velmi rádi obraťte na některý eshop zaměřující se na reklamní věcičky a spoustu tematických ocenění. Rádi bychom Vám doporučili jeden takový internetový obchod, který se dlouhá léta zaměřuje na tento typ artiklu. Jde o obchod vyrábějící sportovní poháry. Právě na stránkách pohary-bauer.cz najdete různé modely, jejž vám mohou padnout ihned do oka. Vedle klasických vyvedených pohárů jsou tu k dispozici i sportovní ocenění pro volejbal.

Novinka mezi akrylovými trofeji


Mezi největší novinky sportovního ocenění pro volejbal jsou považovány akrylové trofeje na bílém nebo černém podstavci. Tento druh ocenění se vyznačuje unikátně navrženým akrylovým motivem. Zde je zobrazen hrající volejbalista a volejbalový míč. Tato varianta se dá pořídit s držákem ve zlaté, stříbrném a bronzové barvě. Pro svoji plánovanou akci si můžete objednat i kreativnější formu tohoto ocenění. Jde o hvězdnou kometu s akrylovým obrázkem volejbalisty podávající míč. Na obě formy ocenění můžete nechat připevnit originální štítek. Tento produkt vás vyjde na 317 Kč.

Volejbalové poháry táhnout


Zejména na odbyt jdou volejbalové poháry, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Tento druh upomínkového předmětu je doplněn štítkem a emblémem. Některým modelům nechybí apartní poklice. Toto ocenění si lze pořídit na mramorovém, dřevěném nebo plastovém podstavci. Vedle modelů ve standardních liniích existují také extravagantnější verze či kolekce s výrazňujícím dekorem. Sportovní poháry s volejbalovou tématikou můžete zakoupit v různé cenové relaci.

Oblíbeným artiklem je také plaketa s motivem, figurka, sloupová trofej a medaile. Nesmírně zajímavý a reprezentativní je volejbalový stříbrný talíř. Ten je dodáván i se stojánkem a stojí kolem 400 Kč. Nezapomenutelné je i broušené sklo

Vybrané oddělení Volejbal ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.