Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Stolní tenis ocenění

Pingpongové ocenění

Ping pong, tedy stolní tenis, patří mezi sporty, které můžete provozovat po celý rok. Svou oblibu si získal nejen určitou jednoduchostí pravidel, ale také velkou zábavou, kterou u tohoto sportu prožijete. A samozřejmě nenáročností potřebného vybavení. Ping pong se svou více než stoletou tradicí je přímo předurčen k pořádání různých utkání, soutěží a turnajů. Jaká by měla být odměna pro nejlepší? Přece nezapomenutelná!

Pingpongové poháry

Symbolický pohár vítěze patří jednoznačně k nejvděčnějším cenám. Pohár postavený na pevném podstavci, na který je možné umístit štítek s libovolným textem, to celé s motivem stolního tenisu, například pálky s míčkem, potěší každého výherce. Jednoduché, ale velmi elegantní provedení nabízíme v mnoha variantách, v různých varvách, výškách i osazení.

Pingpongové medaile

Vynikající ocenění zajistí také medaile. Taková tematická plastika bude navždy připomínat významnou události i její výročí. Kromě tradičního kulatého tvaru pro vás máme i její netypické provedení. K medailím si můžete vybrat stuhu dle vlastního uvážení. Velmi rádi vám zajistíme i potisk stuhy nebo potisk medaile vlastním motivem, obrázkem, nápisem či logem, což vám zaručí naprostou jedinečnost a účastníkům turnaje výhru, kterou nikdo jiný nemá.

Pingpongové trofeje

K ohodnocení náročného utkání se velmi dobře hodí i trofeje nebo plakety. I pro stolní tenis nabízíme nepřeberný výběr různých typů trofejí s prvky ping pongové hry. Naše nadstandardní nabídka vám zajistí vždy nový a neotřelý vzhled hlavní výhry i pro mnoho let se opakující soutěže. Také podstavce pro tyto odměny můžete doplnit štítky s vlastním textem a dopřát tak vítězům kromě sportovního zážitku i památečný předmět k oslavě jejich výkonu.

Vybrané oddělení Stolní tenis ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.