Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Šipky ocenění

Sportovní ocenění pro šipkaře je speciální typ trofeje, jenž je navržen v mnoha zajímavých podobách. Tyto upomínkové předměty poslouží zejména při šipkařských turnajích na místní, regionální či celostátní úrovni. Jaké modely mohou lidé spatřit na těchto akcích?

Sportovní poháry jsou asi nejběžnějším šipkařským oceněním, kterým se může pochlubit nejeden zapálený sportovec v šipkařském sportu. Ten ve své sbírce má spoustu takových trofejí. Vedle kovových pohárů s instalovanou figurkou šipkaře tu lze spatřit modely v kombinaci kovu a plastu, eventuálně i levné plastové poháry.

Mnozí šipkaři jsou právem hrdí na své sportovní poháry na skleněném podstavci, na němž je uchycen štítek s textem. Tyto kousky v překrásném barevném designu vynikají svoji originálností a nápaditostí.
Jenom těm nejlepším sportovců v tomto sportu se podařilo získat pěkné ocenění v podobě exkluzivního sloupového poháru. Ten je sladěn do unikátních barev. Podstavec takového poháru má černou nebo světlou barvu. Na něm je uprostřed uchycena figurka. Po bocích jsou připevněny sloupky.

Mezi další atraktivní sportovní ocenění pro šipkaře patří trofeje. Ty se vyrábí ve zlaté nebo stříbrné variantě. Některé kousky jsou doladěny jemným barevným dekorem, jiné zase výraznějšími detaily.

Populární jsou i figurky na mramorovém podstavci. Ty jsou k vidění ve zlaté, stříbrné nebo bronzové verzi. Vítězové různých šipkařských klání mohou mít doma medaile v luxusní krabičce, skleněné plakety s barevným potiskem a laserovým gravírováním. Tu a tam se tu může objevit i sportovní plaketa, stříbrný kovový talíř s barevným potiskem, poháry ve ztvárnění číše s poklicí anebo diplom. Výrobci trofejí a jiných ocenění připravují každý rok pro své zákazníky novou a novou kolekci, jenž je inspirovaná nejrůznějšími oblastmi či geometrickými tvary.

Vybrané oddělení Šipky ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.