Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Rybaření ocenění

Přestože největší rybářskou trofej představuje samotný úlovek a slavnostní fotografie s udolanou rybou, existuje stále mnoho závodních rybářů, kteří se cítí velmi poctěni, pokud mají v obýváku vystavenou sošku či pohár. Právě takovým nadšencům jsou určeny naše rybářské figurky s motivem závodníků držících svou kapitální trofej. Abychom uspokojili všechny, začlenili jsme do kolekce také umělecky laděné figury se štikou, kaprem, okounem, pstruhem a sumcem, a to jak v metalické variantě, tak ve zcela netypickém barevném podání.

 

Šampióna v rybolovu můžete také potěšit jednou z našich obrazových plaket s vystouplými hranami. Díky tomu se svého vítězství může vyloženě dotýkat a hladit její detailně propracované živé tvary rybích šupinek. Rybářské figury, poháry i sochy nabízíme v menších i větších velikostech a některé z nich disponují emblémovou plochou, do které můžete vložit samolepku, kovovou minci nebo třeba výstřižek z fotografie svého úlovku. Krásné ocenění představují také rybářské medaile s reliéfem či rytinou na přání. Zajímavostí je netypická úprava zadní strany této odměny. Tu můžete rovněž označit emblémem.

Samozřejmostí je i nabídka stuhy s trikolórou nebo luxusní dekorační krabička. Pokud hledáte jednoduchost, jistě se rádi spolehnete zejména na rybářské diplomy, tištěné na tvrzený lesklý papír s vysokou gramáží. Při jejich výrobě používáme zásadně kvalitní barvy s UV ochranou, aby si co nejdéle zachovaly svou svěžest a dělaly radost malým i velkým rybářům. Na přání můžeme diplomy voděodolně laminovat. Rybářské ceny můžete použít také jako ozdobu narozeninového dortu nebo drobný doplněk kanceláře svého nadřízeného.

Vybrané oddělení Rybaření ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.