Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Plavání ocenění

Plavání je sport známý již z časů egyptských pyramid. Podobně jako u všech silových sportů, jde při plaveckých soutěžích zejména o rychlost a dobře zvládnutou techniku. Hlavním symbolem hojně vyobrazovaným na plaveckých trofejích je proto voda reprezentující souboj plavce s životodárným živlem – vodou.  

Velmi žádané jsou plavecké trofeje ve variaci zlaté a sytě modré. Unikátnost plaveckých pohárů v tomto provedení jistě docení každý sportovec, protože představuje velmi osobitou motivační cenu, ale také dlouholetou vzpomínku. Moderní pojetí plaveckých sošek a figur vhodně kombinuje klasické oblé tvary, věnce a křivky s propracovaností drobnějších barevně laděných figurek, zobrazujících závodníka či samotnou disciplínu.

 

Samozřejmostí jsou poctivě řezané podstavce tvaru kovové desky či v imitaci kamenného hranolu, doplněné o štítek s textem, jehož podobu a znění si můžete vybrat. Menší klubové závody v plavání osvěží krásně modelované akrylátové figurky s detailním reliéfem nebo plakety s emblémovou plochou. Velmi zajímavou variantou jsou i akrylátové plakety s originálním dekorovaným rámováním. Ty lze doplnit logem plaveckého klubu, gravírovaným popisem nebo mezi ně zasunout fotografii či tvrzený papír s věnováním. Luxusnější variantou jsou plakety skleněné, a to ve variantě s plochou hranou nebo s 3D řezem.

Mezi tradiční plavecké trofeje patří také nestárnoucí poháry, jejichž motivy jsou inspirované světovými závody. Ke klasickému provedení s poklicí či s mramorovým podstavcem jsme přidali i mnoho variant kalichových tvarů s netypickými otvory či lazuritově laděné poháry se symboly věnců či číslic. Pro větší osobitost doporučujeme variantu s emblémovou plochou na špici či na těle. Diplomy, podobně jako medaile, jsou skvělou volbou pro každou sportovní příležitost. I v těchto kategoriích se proto můžete těšit na krásné varianty vhodné pro pořadatele soutěží určených profesionálům, ale i hobby plavcům či dětem.

Vybrané oddělení Plavání ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.