Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Petanque ocenění

Rodinná zábava s dětmi, odpolední souboj s přáteli či jednoduché zpestření venkovní společenské akce. To vše reprezentuje původem francouzský sport nazvaný „pétanque“.

Tato týmový aktivita je reprezentována symbolem typické vrhací koule, proto prakticky všechna speciální pétanquová ocenění nesou právě tento motiv, a to jak v klasickém, tak moderním pojetí. Početnější turnaje v pétanque se rozhodně neobejdou bez fantastických odměn v podobě zdobených sošek, laděných do zlata, stříbra či mědi. Variantou k těmto cenám, zobrazujícím mnoho podob hráče vrhajícího kouli, jsou sošky ze skla či akrylátu.

Zatímco průsvitné laserem řezané sochy jsou využívány spíše k noblesnějším příležitostem, výhodou klasického akrylátu je pestrobarevné provedení a větší množství forem, ze kterých vzniká velká škála figur. Těší se proto větší oblibě zejména u pořadatelů turnajů pro širší veřejnost. Akrylát je také velmi odolný a prakticky nezničitelný, takže se hodí i na výrobu sportovních trofejí pro menší děti. Sochy umisťované na podstavec lze rovněž dekorovat metalickým či jiným štítkem s vlastním textem. Doménou pétangových sportovních cen jsou bezpochyby také týmové poháry, ať už jednolité nebo s odnímatelným poklopem. Aby si však každý soutěžící odnesl svou vlastní trofej, vkládají se do poháru kokardy s emblémem nebo dokonce medaile. Kovové či papírové emblémy také vhodně dozdobí tělo poháru s k tomu vyhrazenou kruhovou ploškou. Ucha poháru můžete zároveň ověsit trikolórou s názvem týmu nebo se jménem hráče.

Oproti klasickému pojetí kovových odstínů, jsou medaile pro pétanque v nabídce v mnoha vícebarevných podobách a tvarech. Kromě kulatých medailí s vystouplým reliéfem, můžete zvolit jeden z moderních zářivých přívěsků ve tvaru číslic opřených o železnou kouli. Pokud toužíte spíše po památečním ocenění, doporučujeme prohlédnout si nabídku našich lákavých diplomů.

Vybrané oddělení Petanque ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.