Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Motorsport ceny

CO JE TO MOTORSPORT?

Za motoristický sport se obecně považuje sportovní klání za pomocí dopravních prostředků s motorem. V závodech proti sobě bojují jednotlivci či týmy na čas, vytyčenou vzdálenost či ujetí delšího úseku. V některých případech také o největší rychlost či vytrvalostní závod o co nejdelší jízdu.

 

Jaké existují druhy motorsportových závodů?

Mezi nejrozšířenější patří: okruhové závody, rally, vytrvalostní závody, závody do vrchu, off-road, motokros, enduro, či plochá dráha.

V sortimentu našeho internetového obchodu vám přinášíme výběr pohárůtrofejímedailí pro motorsport.

 

SPORTOVNÍ OCENĚNÍ PRO MOTORSPORT

Sportovní ocenění pro motorsport je unikátní upomínkový předmět, který je vybaven grafickou nebo plastickou rytinou z oblasti motorsportu. Objevit se tu může klíček se zapalovačem, startovací praporek, motorkářská helma, volant, pneumatika atd. Vskutku výběr grafiky je bohatý.

Jedinečné sportovní ocenění pro motorsport dokáže navodit tu správnou žhavou atmosféru motoristického sportu. Tento produkt se velmi hodí jak pro méně známé, tak i pro věhlasné společenské události. Takovéto ocenění se stává zlatým hřebem sportovní akce, a proto nesmí chybět na žádné takto pořádané události. Zde je přebírají vítězové, kteří měli to potěšení vystoupat na stupínek. Obvykle si jej odnáší domů účastnící, jenž skončili na prvním až třetím místě. Tito lidé dosáhli nejlepších výsledků v závodě, vydali ze sebe maximum a jsou zato po zásluze odměněni.

Pořadatelé dosáhnout díky vhodně vybranému ocenění toho, že se z jejich běžné akce stane velkolepá podívaná. Na kterou budou příznivci motorsportu dlouho vzpomínat.

Sportovní ocenění pro motorsport je na trhu velká řada. Každoročně se objevují nové modely, které jsou navrženy v odvážných křivkách. Tyto trofeje jsou zhotoveny z nejpoužívanějších materiálů. Vedle kovu, plastu a skla výrobci používají dřevo. To se různě kombinuje často s čirým sklem. Pod rukama zručných odborníků vznikají opravdu fantastické předměty, které jsou dovybaveny podstavcem z mramoru, plastu či masivu. Některé z nich jsou doplněny třeba také figurkou jezdce.

V nabídce sportovních ocenění pro motorsport se najdou rozmanité modely, které přitahují velkou pozornost nejednoho návštěvníka. Jejichž cena se pohybuje okolo stokorun až desítky tisíc korun. Vybrat si lze od skleněných trofejí, akrylátových trofejí, figurek na podstavci, plaket a to přes exkluzivní trofeje v kombinaci dřeva a skla až po větší sloupové trofeje.

Vybrané oddělení Motorsport ceny neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.