Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Lukostřelba ocenění

Lukostřelba není tak obvyklá jako ostatní sporty, mezi které se řadí tenis, florbal, fotbal a další. Lukostřelba je ale známá po desítky let a dostala se rovněž na olympijské hry. Lukostřelecké soutěže jsou soubojem jednotlivců ve střelbě na čas a přesnost. Vítěz musí získat, co nejvíce bodů. Střílí se z několika vzdáleností a cílem je trefit se, co nejblíže ke středu terče.

 

Nejlepším oceněním pro vítěze lukostřelby je pohár

Jak bylo zmíněno, lukostřelba je soubojem jednotlivců. Jedno z nejlepších rozhodnutí uděláte, pokud na první tři příčky vyberete odlišně velikostně vyrobené poháry. Poháry se v dnešní době nejčastěji vyrábějí z tvárného plastu s dřevěnými či mramorovými podstavci. V obchodech ale najdete i poháry připravené z kovu či skla. Poháry jsou k dispozici v nejrůznějších tvarech a barvách. Povrch poháru lze pokrýt prakticky jakoukoliv barvou, nejvíce se využívá zlatá, stříbrná a bronzová varianta.

 

Chcete ocenit lukostřelce netradičně? Dejte do soutěže stylovou sošku

Lukostřelci ocení zajisté i netradiční trofeje. Zvolit můžete sošky s různými postavami či tvary. Soška může symbolizovat lukostřelce se šípem při střelbě na terč nebo se zabodnutým šípem uprostřed terče. Fantazii se meze nekladou, najít se dnes dá již vše, co vás napadne. Sošky jsou umístěny na podstavcích, nejčastěji z mramoru. Na podstavec můžete nechat napsat text dle vašich představ. Obvykle se na něj píše název turnaje a příčka. Text lze nechat přilepit na jednoduchý samolepící papír nebo nechat vyrýt do plíšku.

 

Na lukostřelbu se hodí i medaile

Pro lukostřelecké turnaje můžete zvolit i ocenění ve formě medailí. Medaile nejsou v dnešní době jen kulatého tvaru, najít můžete téměř všechny provedení. Do medailí lze v některých případech umístit emblém symbolizující daný sport.  

K medailím máte na výběr z velké škály barevných stužek a provedení. Stužky se liší v šířce, barvě či ve variantě umístění a počtu pruhů.

Vybrané oddělení Lukostřelba ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.