Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Krasobruslení ocenění

Krasobruslení nebo tanec na ledě. I takto by se dal definovat jeden ze zimních sportů. Krasobruslení je rozšířený sport, který nachází popularitu, jak mezi muži, tak ale i ženami. Tento sport vznikl ve Velké Británii a soutěže v krasobruslení se pořádají téměř na celém světe na různých úrovních. Soutěží se napříč věkovými skupinami od žáků po dospělé. Krasobruslení je elegantním sportem a měli byste s tím počítat i při výběru ocenění jako jsou medaile, trofeje a poháry.

 

Trofej ze skla jako stylové ocenění krasobruslařského umění

Pro málokterý sport by se hodilo sklo jako právě pro krasobruslení. Sklo symbolizuje čistotu prvků a průzračnost ledové plochy. Vedle skla je vhodné vybrat trofej s vyobrazeným krasobruslařem. Motivem nemusí být jen sportovec, ale také brusle.

Velmi stylovou trofejí je kombinace akrylátu a skla. Podstavec trofeje spolu s hlavní částí je vyroben ze skla a nahoře ční například symbol sněhové vločky, brusle nebo kolečko s vyobrazeným krasobruslařem.

Pro krasobruslení se hodí moderní křivky a materiály.

 

Poháry pro krasobruslaře volte ve sněhově modré barvě

Pro krasobruslaře se hodí spíše menší poháry s emblémy nebo vyobrazenými postavami. Moderní volbou je sázka na sněhově modrou barvu, která by měla dominovat každému poháru. Často se do středu poháru s kalichem umisťuje symbol sněhové vločky. Do vločky můžete umístit jakýkoliv nápis nebo symbol.

U pohárů se nebojte skleněných podstavců, sáhnout můžete ale také po klasickém mramorovém.

 

Medaile neurazí žádného krasobruslaře

Vedle velkého výběru trofejí a pohárů, můžete využít klasické medaile. Medaile nemusí být vůbec nudné. Zvolit můžete zajímavé tvary a doplnění emblémy se symboly krasobruslení. Zajímavým tipem může být medaile ve tvaru sněhové vločky nebo brusle.

Fantazii se meze nekladou. Medaile najdete v klasickém zlatém, stříbrném i bronzovém provedení. Sáhnout ale můžete po netradiční průhledné variantě nebo s nejrůznějšími obrázky.

Vybrané oddělení Krasobruslení ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.