Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Karetní hry ocenění

Hrajete karty jen tak na dovolené pro zábavu nebo chcete pořádat karetní turnaj? V případě karetních turnajů se nejčastěji hrají pokerové turnaje. I přesto můžete mít myšlenku uspořádat turnaj i v jiných hrách s kartami. Karty se v minulosti hrály nejčastěji v hospodách a jednalo se o formu hazardu, a tak tomu je v některých případech dodnes.

 

Nejvíce se pro karetní ocenění hodí akrylátová trofej

Kvalitní karetní turnaj může být korunován předáním stylových ocenění vítězi. Ze všech variant je trofej tou nejlepší. Trofejím pro tyto účely dominují symboly karet čtyř es. Karty v uspořádání do vějíře jsou na trofeji velmi poutavým prvkem. Některé karetní trofeje jsou složen pouze z podstavce z mramoru nebo skla a na něm jsou usazeny zmíněná čtyři esa.

Trofeje pro karetní hry ale mohou mít libovolný tvar a mohou být na ploše trofeje vyobrazeny různé symboly. Vedle karet dominují trofejím oblé tvary doplněné o poutavé designové prvky.

Velmi stylovým materiálem pro tyto trofeje je sklo. Vedle trofejí můžete zvolit i menší plakety jako připomínka účasti na turnaji.

 

Poháry s vyobrazenými kartami jako moderní volba ocenění pro vítěze karetního turnaje

Že musí být pohár pro jiné sporty, než jsou karty? Není to pravda! Karetním oceněním dominují také poháry. Poháry jsou často klasické jako v jiných sportech. Jsou vytvořeny z plastu nebo kovu. Podstavec nabízí vedle mramoru i dřevěnou nebo skleněnou alternativu.

Rozdíl v karetních pohárech je v umístěných designových prvků. Pro karetní hry jsou velmi stylové trofeje s vyobrazením karet (obvykle čtyř es). Umístění těchto symbolů může být kdekoliv na poháru. Často se dávají do středu nebo na samotný vrchol.

Barevných kombinací je zde nespočet. Poháry mohou být do černé, zelené, červené nebo žluté barvy. Karetní hry nejsou limitovány konkrétními barvami.

 

Medaile jako ocenění pro karetní hry?

Pro potřeby menších turnajů můžete zvolit i medaile. U karetních her je to ale méně častá varianta. Pokud už byste si chtěli medaile vybrat, můžete je doplnit vhodným emblémem s vyobrazenými kartami.

Vybrané oddělení Karetní hry ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.