Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Jezdectví ocenění

Jezdecké medaile a trofeje

Jezdectví je specifický sport, který v sobě snoubí lásku ke sportu i ke zvířatům. Kromě výborné fyzické kondice by měl žokej rozumět koním a s tím svým žít v určité symbióze, která dvojici umožní podávat skvělé sportovní výkony.

 

Odměňte oba – jezdce i koně

Odměnit můžete sportovce i zvířata. Kombinovat můžete akrylátové medaile s vlajícími stuhami k připnutí na ohlávku vítězného koně a jezdci můžete zavěsit na krk medaili ze stejného materiálu. Ideálně ve stejné barvě a s podobným designem, aby bylo na první pohled jasné, že ti dva vyhráli spolu. Medaile s jezdeckou tématiku se cenově pohybují v řádech desetikorun a u některých typů si můžete zvolit i vlastní potisk, u všech pak barvu stuhy.

 

Reprezentativní trofeje pro profesionální jezdecké závody

Pro profesionální podniky vybírejte z trofejí ve tvaru kalicha doplněného o akrylátovou postavičku koně v barvě zlata, stříbra či bronzu s možností doplnění štítku s vlastním textem. Velikosti těchto pohárů se pohybují od cca 30 cm do 40 cm a jejich cena obvykle nepřesáhne 500 Kč. Množství námětů a designů v oblasti jezdeckých trofejí je opravdu nepřeberné. Sportovci ale jistě ocení především ty, kde bude hlavním motivem podkova nebo postava koně. V ideálním případě kombinace obojího.

 

Skleněné trofeje pro nejlepší jezdce

Pro špičkové žokeje bude ideální odměnou za podaný výkon trofej skleněná, na níž lze nechat laserem vypálit libovolný text, například jméno vítěze. Tyto trofeje se cenově pohybují již nad pětistovku, horní hranice jejich ceny se pohybuje okolo tisíce korun, vítěz ale dostane opravdu designový kousek, jímž se nebude muset stydět pochlubit.

Vzhledem k příznivým cenám medailí a pohárů, můžete poháry obdarovat vítěze a medailemi všechny účastníky, kteří si tak odnesou milou vzpomínku. Vždyť přece není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Vybrané oddělení Jezdectví ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.