Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Hokejové ocenění

V tomto oddělení pro vás přinášíme hokejové ocenění za nejlepší ceny. Hokej patří mezi nejoblíbenější kolektivní sporty v České republice a tomu odpovídá i rozšířená nabídka v našem e-shopu. V sortimentu našeho internetového obchodu vám přinášíme výběr pohárůtrofejímedailí pro hokej.

SPORTOVNÍ OCENĚNÍ PRO HOKEJ

Sportovní ocenění pro hokej je zajímavý a přitom velmi reprezentativní typ trofeje, který má mnoho podob. Předměty tohoto rázu poslouží při řadě velkolepých i méně povědomých sportovních soutěží. K vidění jsou následující produkty.

Za prvé jsou to hokejové poháry ve zlatě, stříbře nebo bronzu. Ty mohou být opatřeny akrylátovým motivem, grafickou či plastickou rytinou. Všechny poháry mají krásně řešený podstavec. Krom těchto ocenění si lze z hokejových soutěží odnést domů také tvarované poháry s poklicí nebo kreativnější formy ocenění, jejž se vyznačují šmrncovním barevným dekorem. Za druhé jsou to figurky a trofeje se soškou na mramorovém podstavci. Tento druh ocenění se vyrábí z kovu, plastu či skla. V nabídce jsou i modely v kombinaci kovu a plastu, vzácností nejsou ani trofeje z akrylátu.

Za třetí jsou to skleněné trofeje. Ty lze si pořídit v exkluzivních designech a rozmanitých rozměrech. Některé z nich mají UV HQ potisk, nechybí tu ovšem ani laserové gravírování. Všechny trofeje ze skla mají zabroušené hrany. Za zmínku u nich stojí také leštění a pískování. Vedle jednoduše navržených skleněných trofejí v podobě destiček existují propracovanější modely. Takovéto skleněné destičky mají kulatý, trojúhelníkový, čtvercový, elipsovitý a obdélníkový tvar. Mohou být ztvárněni do podoby ledovce nebo půlměsíce. Zatímco propracovanější varianty mohou mít ostrý úkos anebo tvar vlnky, slzy, plachty, vrcholu. Mezi těmito všemi trofejemi lze spatřit i jedinečně broušené modely ve vysoké kvalitě jako skleněné věže, křišťálové koule na podstavci, čtyřhrany, šestihrany, pětihrany atd. Některé trofeje dominují souměrnými či nesymetrickými fazetami. V poslední řadě jsou tu připraveny plakety s 2D nebo 3D MOTIVEM, trofeje v kombinaci skla a jedinečného kusu dřeva.

Nakonec si hokejisté mohou také potěžkat dřevěné plakety, medaile, stříbrné talíře a jiné upomínkové předměty.

Vybrané oddělení Hokejové ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.