Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Házená

Trofeje pro házenkáře

Okouzlila vaše srdce házená, v níž proti sobě nastupují obvykle dva sedmičlenné týmy? Tento národní sport je stále velmi oblíbený, důkazem toho jsou turnaje, které se každý týden odehrávají za mohutné podpory fanoušků na mnoha vesnických i městských hřištích. Po těžce vybojovaném vítězství není pak lepší pocit, než stát na stupních vítězů a držet v ruce důkaz úspěchu.

 

Při větším množství můžete zvolit vlastní logo

Vítězů je v házené vždy několik. I pokud chcete odměnit pouze 3 výherce turnaje, znamená to pro vás obdarovat medailí či trofejí celkem 21 sportovců. Většina pořadatelů proto volí variantu levnějších medailí se stuhou, které lze vítězům zavěsit na krk. Tyto medaile se cenově pohybují okolo 30 Kč za jeden kus, takže i při koupi většího množství vám stále zbydou finance na večerní oslavu vítězství. Výhodou odběru vyššího množství naráz je možnost přidání vlastního loga či textu, samozřejmostí je volba barvy stuhy. Vzhledem k přijatelným cenám medailí, můžete myslet nejen na týmy, které stanou na stupních vítězů, odměnit můžete všechny účastníky.

 

Jedinečné házenkářské trofeje pro velký turnaj

Je váš turnaj na vyšší úrovni? Pak máte štěstí a samozřejmě asi i benevolentnější rozpočet na nákup trofejí pro vítěze. Nabízí se vám akrylátové či skleněné trofeje na podstavci. Akrylátové se pohybují do cca stokoruny, skleněná se může vyšplhat až na tisícovku. Výhodou akrylátových trofejí s podstavcem je možnost přiobjednání štítku, na který lze nechat připravit vlastní text. Skleněné trofeje zase vypadají velmi elegantně a jsou reprezentativní odměnou vítězů velkých podniků. Na přední stranu skleněné trofeje je možno nechat laserem vytvořit vlastní motiv či text. Dárkové balení je u tohoto typu pohárů samozřejmostí.

Ať již tedy organizujete velký či menší turnaj, na trhu jistě najdete dostatek trofejí, medailí i pohárů, které odpovídajícím způsobem vystihnou charakter vašeho podniku.

Vybrané oddělení Házená ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.