Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Futsal ocenění

Ocenění pro futsal je skvělý upomínkový předmět, který vynikne na nejednom sportovně laděném utkání. Tato trofej dodá leckteré akci na dramatičnosti a soutěživosti. A hlavně ze zdánlivě všední události se díky ní stane neobyčejný zážitek. Nakonec ocenění dostane vítězné družstvo, ze kterého mají hráči velkou radost. Přitom tento předmět může stát opravdu jenom pár stokorun. Nicméně najdou se prestižní soutěže, na kterých se předávají vítězům ocenění za tisíce.

PROPRACOVANÉ OCENĚNÍ PRO FUTSAL

Ocenění pro futsal je navrženo do nejmenších detailů. Tyto trofeje se neustále zdokonalují a doplňují o moderní prvky. Vznikají tak nejnovější novinky. Co nás tak na nich fascinuje? V prvé řadě si všímáme designu. Někteří preferují léty prověřený reprezentativní vzhled, jiní experimentují. Volí raději modernější a pokrokovější pojetí. Mezi námi jsou i tací, co mají rádi prostoduchou či extravagantní eleganci.

Za druhé se zaměřujeme také na velikost, barevnou kombinaci, tvar, materiál a propracování. Volíme takové ocenění, které nám padne do oka. I když důležitá pro nás je i cena. Někteří z nás nejsou cenově omezeni, a proto si mohou dovolit originální edici za desítky tisíc korun. Většina lidí se ovšem vybírá ocenění v nižší cenové kategorii. Ta se pohybuje běžně v řádech stokorun, nanejvýš do tisícovky. Nicméně jde o nablýskané levnější verze, přesto vynikají stylovostí a jistou noblesou. Skoro všechny ocenění pro futsal mají místo nejen pro štítek s jedinečným textem, ale také i pro emblém.

V našem e-shopu seženete jak klasická ocenění, tak i verze v netypických provedeních. Vedle pohárů ve standardní, ekonomické a luxusní třídě si můžeme prohlédnout překrásné varianty ve sloupovém stylu. K mání jsou různě řešené skleněné trofeje, modely ze dřeva v kombinaci jiného moderního materiálu, ocenění s pořadím, trofeje upevněné na nízkém nebo vysokém mramorovém podstavci. Chybět tu nesmějí medaile, diplomy, figurky a talíře.

Vybrané oddělení Futsal ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.