Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Florbal ocenění

Florbalové ocenění

Florbal je kolektivní halový sport odvozený od pozemního hokeje. Hraje se na hřišti velkém 40x20 metrů v týmech obsahujících pět hráčů a brankáře. Hráči se pokouší pomocí florbalových holí dopravit děrovaný kulatý míč do branky nepřítele. Brankář chrání bránu pouze vlastním tělem, je oblečen v ochranné kombinéze a hlavu mi kryje helma se štítem.

Kolébkou florbalu je Amerika, ale největšího rozmachu se tento aktivní rychlý sport dočkal ve Švédsku, kam byly florbalové hole dovezeny. Florbal se vyvinul v plnohodnotný sport zejména díky hokejistům. První mistrovství světa se konalo ve 90. letech 20. století a od té doby se pořádá mnoho různých turnajů po celém světě. U nás se florbal hraje od roku 1993 a je tak oblíbený, že se Česká republika stala druhou největší zemí na světě v počtu registrovaných hráčů.

Florbalové ceny proto v naší nabídce nemohou chybět. Mezi nejoblíbenější ocenění patří zejména moderní akrylátové poháry na podstavcích s barevném provedení kombinující sportovní design se zářivými kovovými barvami. Velmi žádané jsou i moderní skleněné trofeje s kvalitním jednostranným UV potiskem chráněným proti blednutí. Příjemné zpestření po náročném zápasu představují také medaile s motivy florbalových míčů a závěsnou stuhou nebo propracované florbalové diplomy, které u nás pořídíte včetně praktického stojanu. Nároční zákazníci jistě ocení také kolekci našich neodolatelných luxusních trofejí. Všechny trofeje vám rádi přizpůsobíme na míru nebo osadíme štítkem s rytinou. 

Vybrané oddělení Florbal ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.