Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Cyklistika ocenění

Cyklistické ocenění

Kolo sehrálo v lidské existenci mnoho důležitých rolí a bylo dlouhá léta velmi efektivním dopravním prostředkem jednotlivců. Za zakladatele cykloturistiky je považovaná slavná dvojce vědců Marie a Pierre Curie, kteří se na svatební cestu vydali na velocipedech v roce 1895. Bylo to přesně 77 let po první objevu běhacího (tehdy ještě bezpneumatikového) kola patentovaného Karlem Friedrichem Christianem Ludwigem Freiherr Drais von Sauerbronem. První cyklistické závody na vysokém kole se konaly v roce 1868 na trase Paříž- Rauen a olympijským sportem se cyklistika stala chvíli poté v roce 1896. Za důležitý mezník ve světě cyklistiky je považován taky slavný rok 1903, kdy se konal první závod Tour De France.  Velké oblibě se cyklistické závody těší také v Česku, kde existuje hned několik cyklistický soutěží konaných pod záštitou Českého svazu cyklistiky. O cenné trofeje tak bojují cyklisté na dráze, na silnici, na sále nebo v terénu na kolech BMX. Zapomenout nesmíme ani na vytrvalostní závody nebo cyklokros.

A jak nejlépe ocenit mistra ve svém oboru? Přece unikátní cenou, která bude závodníkovi dlouho připomínat jeho velký den. V našem e-shopu naleznete širokou nabídku detailně propracovaných cyklistických pohárů, trofejí, medailí a diplomů, které budou skvěle reprezentovat nejen vítěze, ale i organizátora závodu.

Krásnou odměnou za skvělý výkon v týmové cyklistice je jedna z našich sloupových týmových trofejí doplněná o figurku cyklisty. Pokud hledáte levnější variantu, jistě vás zaujme sada cyklistických týmových pohárů s prostorem pro papírový nebo kovový emblém podle vašeho výběru. Abyste uspokojili každého člena týmu, doporučujeme také přidat k hlavní ceně také diplom z naší rozsáhlé kolekce nebo florbalovou plaketku.

Zapomínat však nesmíme ani na cyklisty – individuály. Těm se bude v síni slávy nejlépe vyjímat luxusní trofej na zvýšeném podstavci nebo blýskavá medaile s originálním cyklistickým motivem.

Vybrané oddělení Cyklistika ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.