Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Curlingové ocenění

Curlingové ocenění

Kameny na ledu si mnoho lidí vybaví spíše v souvislosti s reklamou na český bylinkový likér, než jako nástroje sportovní disciplíny, a to i přesto, že jim první hráči zametali ledovou dráhu již v 16. století.  Tato netradiční sportovní disciplína se zrodila na skotském venkově a dostala svá první pravidla v roce 17116 ve skotském Perthu. Curling byl však dlouhá léta lokální záležitostí, proto se do Evropy a Severní Ameriky rozšířil až v devatenáctém století.  Díky jeho oblíbenosti se však curling, co by demonstrační sport (tehdy zvaný metaná na ledě), objevil na prvních Olympijských hrách již v roce 1924. Za plnohodnotnou sportovní disciplínu však byl uznán až o mnoho let později, a to v roce 1998.

O vítězství v Curlingu nerozhoduje jedinec, ale hned celý tým, což je třeba zohlednit při výběru sportovní ceny. Mezi hojně využívané trofeje patří zejména sady akrylátových pohárů nebo trofejí s curlingovým motivem, které od sebe lze odlišit instalací štítku se jménem hráče. Milovníci originality si naopak určitě přijdou na své, pokud zvolí ekonomické sady pohárů s emblémovou ploškou. Navíc můžete hráčům přidat jeden z našich moderních diplomů tištěných na tvrdý křídový papír. Nemusíte trénovat krasopis, pokud máte představu o vítězi, rádi vám do diplomů doplníme text ozdobným písmem.

Univerzálnějším řešením jsou bezpochyby také ozdobné medaile s předtištěným vzorem, které automaticky dodáváme s trikolorou dle vaší volby. Pokud máte rádi jednoduchost, určitě si rychle oblíbíte tradiční vzory medailí s pořadovým číslem nebo plochou pro curlingový emblém. Ty dodáváme hned v několika rozměrech, aby byly umístitelné na jakoukoliv sportovní cenu z naší kolekce. Milovníci drobných dárkových předmětů si pak jistě zamilují sportovní plaketky.

Hledáte něco neobyčejného? Naše luxusní curlingové trofeje ve skleněných variantách s laserovým potiskem již čekají na své nové majitele.

Vybrané oddělení Curlingové ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.