Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Bruslení

Bruslařská ocenění

Zimní období sebou přináší možnosti sportovního vyžití, které jiné části roku nedovolují. Na různých neobvyklých místech, často na náměstích či před obchodními domy jsou v zimě postavena kluziště a ledové plochy, které se stávají vděčným cílem malých i velkých. I kdekterý vesnický rybníček je plný dětí i s rodiči.

 

Elegantní trofeje pro amatéry i profesionály

Chcete-li pořádat turnaj v bruslení, ať již amatérský či profesionální, určitě budete potřebovat odměny pro vítěze. Na našem trhu je k sehnání nepřeberné množství trofejí, které mají moderní design a jsou převážně v modré barvě, která tak krásně ladí se zimní krajinou. Vybírat můžete z akrylátových medailí s vyobrazením bruslaře o průměru 5 cm až 7 cm, k nimž je možno doplnit stuhu v ladících barvách. Se stejným motivem můžete zakoupit i trofej na podstavci, na níž je možno nechat připevnit štítek se jménem sportovce.

 

Reprezentativní trofeje pro profíky

Zaslouží si váš podnik reprezentativní trofeje? Poohlédněte se po variantách ve tvaru zlatého kalichu s výškou od 28 do 35 cm a motivem bruslí nebo bruslaře. Cenově se tento typ pohárů pohybuje od několika stovek do cca pětiset korun v závislosti na výšce. V řádech desetikorun se pak pohybují medaile s obdobným designem, k nimž navíc můžete vybrat stuhu v barevném provedení dle vaší libosti.

Pro profesionální bruslaře je jako dělaná skleněná trofej s UV potiskem motivu na zadní straně. Na přední straně lze laserem doplnit libovolný text. Tento typ trofejí se z důvodu křehkosti dodává obvykle v krabicích odpovídajícího vzhledu, v nichž je možné trofej předávat i převážet.

 

Medaile pro bruslaře

Na druhou stranu malí bruslaři ocení asi spíše veseleji laděné medaile s barevnými stuhami. Naštěstí je nabídka trhu opravdu široká. Je tedy možné si vybrat přesně takové poháry, trofeje či medaile, které stylem nejlépe vystihnou charakter klání, pro něž jsou určeny.

Vybrané oddělení Bruslení neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.