Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Bowling ocenění

Ocenění pro bowling se dá prakticky obstarat v mnoha podobách. Za nejprodávanější lze pokládat bowling poháry. Ty jsou k mání v běžných i méně netypických tvarech. Tento druh upomínkového předmětu bývá dozdoben atraktivními prvky, mezi něž patří i figurky. Některé poháry mívají poklici, bohatě zdobenou nožku, kalich či postranní ouška. V nabídce přestavujeme i modely se soškou v kreativnějších nebo jednodušších verzích.

Na odbyt jdou také sportovní figurky na mramorovém podstavci. Na této komponentě jsou pevně uchyceny bowlingové figurky.

Elegantně vypadají také bowlingové trofeje s číselným pořadím. Pestrá nabídka ocenění pro bowling zahraňuje rovněž varianty s bohyní vítězství Victorií. Samozřejmostí je i sloupková trofej v exkluzivním provedení.

K vidění jsou i plakety s bowlingovým motivem na černém podstavci. Poohlédnout se pořadatelé mohou i po dřevěné plaketě se stojánkem a s laserovým gravírováním nebo potiskem.

Na plné čáře vedou také kovové medaile s vnitřní akrylovou plochou, broušené skleněné trofeje, speciální edice moderně řešených skel s potiskem.

 

NOVÉ OCENĚNÍ PRO BOWLING

Pravidelně představujeme nové kolekce, které se vyznačují jedinečným osobitým pojetím. Nejžhavější novinky inspirované různými oblastmi uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Krom standardních ocenění si lze prohlédnout vskutku unikátní umělecké výtvory. O ty mají zájem jenom pořadatelé prestižních akcí. Organizátoři menších klání, turnajů a soutěží stojí často o sady ocenění v nižší cenové hladině. Tyto upomínkové předměty jsou přesto kvalitní a stylové. Všechny jsou precizně propracované a disponují různými sportovními motivy. Například takové ocenění pro bowling se může pyšnit rytinou, na níž je vyobrazen hráč s bowlingovou koulí. Populární je i seskupení kuželek a jedinečné bowlingové koule.

Vybrané oddělení Bowling ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.