Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Bojové sporty ocenění

Sportovní ocenění pro bojové sporty

Provozujete vy či vaše ratolest některý z bojových sportů? Ať již je to box, judo, karate nebo třeba zápas, určitě se rádi poměřujete s ostatními a soutěžíte o to, kdo je lepší. Být lepší, než soupeř je přece i elementární příčina vzniku bojových sportů jako takových. Pokud jste opravdu dobří, není nic lepšího než si svůj úspěch vystavit a připomínat ve formě trofeje, medaile či poháru doma na dobře viditelném místě.

 

Všichni ocení elegantní design

Pořádáte-li soutěže v bojových sportech, myslete především na to, že trofeje, které získají ti nejlepší budou později ukazovat svým známým a chlubit se dřinou a úspěchem, které za nimi stojí. Proto vybírejte medaile či poháry v elegantním nadčasovém designu, který svěže doplní každý interiér a vítěz se jimi bude moci pochlubit. Při výběru vhodné trofeje je třeba mít také na mysli druh závodu. Máte-li na starosti dětské turnaje, věřte že vaši malí svěřenci ocení veselý a hravý design medaile s některou ze svých oblíbených seriálových postaviček oblečenou v kimonu. Na trhu jich seženete nepřeberné množství, obvykle je možné je doplnit stuhou v barvách země, v níž se soutěž pořádá. Cena jedné také medaile je řádově desítky korun.

 

Reprezentativní trofeje pro starší sportovce

Je-li turnaj určen pro starší věkové kategorie, vsaďte na propracovanější akrylátové medaile s elegantním náznakem kimona, případně trofeje s podobným designem ze stejného materiálu, které je možné postavit na poličku.

 

Trofej odpovídající druhu a úrovni soutěže

Ze široké nabídky, kterou nabízí současný trh si můžete vybrat přesně takové medaile, poháry a trofeje, které vystihnou klání či soutěž, v němž soutěžící uspěli. Například pro box seženete nadčasovou akrylátovou trofej s UV potiskem boxerské rukavice, na jejíž podstavec je možno nechat připevnit štítek se jménem úspěšného sportovce. Průměrné výšky takovýchto trofejí se pohybují do 15 cm do 20 cm. Obdobnou trofej seženete i pro asijská bojová umění s potiskem kimona, případně několika znaky. Cenově se tento druh oceněné pohybuje v řádech několika stovek korun. Chcete-li opravdový skvost, vyberte trofeje ve tvaru zlatého kalichu s možností potisku vlastním motivem.

Vybrané oddělení Bojové sporty ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.