Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Biatlon

Biatlonové ocenění

Jednou z nejsledovanějších sportovních disciplín v Česku je biatlon. Tento neobvyklý sport inspirovaný středověkým lovem zvířat je kombinací vytrvalostního běhu na lyžích a střelby z malorážné pušky. Předpokladem sportovce pro úspěch v biatlonu je tedy nejen dobrá fyzická zdatnost, ale i trpělivost, přesnost a ostříží zrak. Biatlon existuje v zimní i letní variantě, kdy se lyže nahradí jízdou na kolečkových bruslích. Neméně oblíbený je i tzv. skiarc, při kterém byla malorážka nahrazena lukem a šípy.

Asi největším kouzlem biatlonu je, že vznikl historicky již v roce 6000 př. n. letopočtem. Nálezy pozůstatků po vikingkých kmenech ukazují na tehdejšího krále Olafa Trigvessona, který zdolával těžký zasněžený terén na zahnutých prknech s celou armádou. Vikingové dokonce měli svého lyžujícího boha – lovce Ullra. Dát do rukou lyžařům muškety byl také nápad norských vojsk bojujících v tzv. skanské válce.

Nejčastějším biatlonovým oceněním jsou sportovní medaile s trikolórou. Výhodou těchto cen je, že jsou velice elegantní a jednoduché na obměnu, díky široké škále emblémů s rozličnými vzory. Dnes v nabídce najdete také mnoho zajímavých držáků a ozdobných balení, díky kterým medaile nikdy neztrácí svůj lesk a luxusní vzhled. Novinkou jsou také zcela netradiční moderně pojaté hranaté medaile s vyznačenou číslicí.

Motivace soutěžících je ovšem důležitá, protože se jedná o sport, kde vítězí jednotlivci. Pro vyšší kvalifikační závody v biatlonu je proto vhodnějším oceněním originální soška nebo třpytivý pohár se štítkem a jménem vítěze. Při výběru biatlonové trofeje doporučujeme dbát zejména na detail. Vítězové by pak ze závodu určitě neměli odejít bez diplomu se svým jménem. Ten v našem obchodě díky moderním technologiím tisku dostanete hned v několika variantách a dá se upravit na přání.  

Vybrané oddělení Biatlon neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.