Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Prodejna Praha
Modřanská 68d
Praha 4, 143 00
tel: +420 774 710 154
e-mail:prodejna Praha

Otevírací doba:
Po-Pá 8:30-17:00
So-Ne zavřeno


 

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Basketbal ocenění

SPORTOVNÍ OCENĚNÍ PRO BASKETBAL


Organizujete v nejbližší době nějakou basketbalovou soutěž, turnaj či místní klání? Pak byste se měli poohlídnout po vhodném sportovním ocenění. Neváhejte navštívit ve vašem okolí některou z kamenných prodejen, jenž se orientuje na sportovní ocenění s různou tématikou. Zde najdete mnoho výrobkových řad, ze kterých si vyberete tu nejideálnější dle vašich přání a požadavků. Ti z vás co nemají čas obcházet obchůdky se sportovními poháry a jinými upomínkovými předměty, doporučujeme, aby si prošli e-shop Poháry Bauer. V tomto internetovém obchodě najdete, co zrovna hledáte. Na stránkách zmíněného eshopu si v poklidu domova či kanceláře projdete kompletně celou nabídku úžasného ocenění. Samozřejmostí je tu i sportovní ocenění pro basketbal.

 

 

Stylový design


Právě tento druh trofeje vyniká kvalitním provedením, zajímavým designem, lehkostí a špetkou kreativity. Krásně vyvedené jsou akrylové sportovní modely, které jsou opatřeny černým nebo bílým podstavcem. Tyto kolekce mají zlatý, stříbrný nebo bronzový držák. Opomenout u nich nelze ani akrylový motiv, na kterém je především vyobrazen basketbalista s větším míčem. Tu a tam se lze setkat i s obrázkem, na kterém je zachycena situace, při níž basketbalista hází míč na koš. Vzácností není ani samotný motiv basketbalového míče a koše. Akrylové sportovní ocenění si můžete pořídit už za 317 Kč.

 

Basketbalové trofeje


Mimo těchto variant se dají běžně sehnat basketbalové trofeje na černém nebo bílém podstavci z mramoru. Máte zde možnost si nechat vyrobit štítek s patřičným textem. Ten se zpravidla usazuje na přední stranu podstavce. Trofej může být dle vašeho přání doplněna originálně řešeným emblémem. V nabídce jsou zařazeny i sportovní figurky, basketbalové medaile, plakety, talíře, diplomy. Za povšimnutí stojí basketbalové poháry s monumentální rytinou, modely s náramně vytvarovanými úchyty a poklicí.

Vybrané oddělení Basketbal ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2019 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.