Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Badminton ocenění

Trofeje pro badminton se vyznačují osobitým motivem, jako je například sportovec s napřaženou badmintonovou raketou. Na trofeji se často mohou vyskytovat i krásně vyobrazené speciální míčky. Ty zdobí nejednu trofej. Některé kolekce dominují jemnou rytinou, jiné zase unikátně navrženou figurkou.

SKUPINY OCENĚNÍ

Badminton ocenění lze rozdělit do několika základních skupin. První skupinu tvoří poháry pro badminton, které se vyrábějí v rozmanitých designech, velikostech a tvarech. Vedle klasických tvarovaných pohárů na originálním podstavci jsou k mání hodně neobvyklé varianty s barevným dekorem. Ty mohou disponovat poklicí v kombinaci figurky. Skoro na všech modelech lze přidělat jednoduše emblém a štítek. Najdou se tu i kalichy, jenž jsou doplněny ve spodní části badminton míčkem nebo raketou.

Do druhé skupiny se řadí badmintonové trofeje. Ty si lze pořídit ve zlatě, stříbře nebo bronzu. Opět jsou dozdobeny unikátně propracovanými detaily. Krom standardních trofejí jsou uchystány i verze s číslicemi.

Třetí skupinu tvoří badmintonové figurky na různě velikém podstavci z plastu, skla, dřeva nebo mramoru.

Kategorii trofeje pro badminton uzavírají medaile. V této nabídce jsou zařazeny jednak umělecké badminton medaile, jednak levnější modely. Ty disponují širokou barevnou stuhou s apartní karabinou.

PRAVIDELNÉ NOVINKY

Každý rok pravidelně představujeme novou kolekci různě navržených ocenění pro velkých okruh sportů. V nabídce se automaticky objevují i takové trofeje pro badminton, jejž mají něco do sebe. O tento druh upomínkových předmětů projevují obvykle zájem organizátoři v badmintonu. Tito lidé pořádají zpravidla větší sportovní klání na regionální či celostátní úrovni. O trofeje mohou také projevit zájem i pořadatelé na lokální úrovni. Těm všem jsme schopni nabídnout adekvátní sady trofejí, které se nakonec předají vítězům v jistý den na slavnostním vyhlášení.

Vybrané oddělení Badminton ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.