Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

POHÁRY BAUER s.r.o.
Jandova 3/10
190 00 Praha 9

IČO: 27187284
DIČ: CZ27187284

Tel.: 775 400 255, 774 710 152

E-mail
HOT-LINE

Nejoblíbenější produkty internetového obchodu jsou poháry a medaile, kokardy, plakety a další sportovní ocenění.

Telefon pro zákazníky
ze Slovenské republiky
+421 220 255 160


Aktuální otvírací dobu a kontakty prodejen naleznete zde.

TOPlist
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Zobrazení: tabulkové | katalogové

Atletika ocenění

SPORTOVNÍ OCENĚNÍ PRO ATLETIKU

V rámci rozmanitých sportovních akci se dnes neobjedou organizátoři bez stylově navrženého sportovního ocenění. To se obvykle předává při slavnostním vyhlášení, kterého se účastní zajímavé osobnosti, vítězové i poražení. Ovšem domů si takový skvost odnesou jenom ti nejlepší sportovci. Pokud jde o atleticky zaměřené akce, pak na první čáře vedou sportovní ocenění s motivy lehké atletiky, atletických závodů nebo atletického víceboje. Objevit se tu může olympijský oheň, pořadí, mužská či ženská postava.

NEJŽÁDANĚJŠÍ JSOU TROFEJE

Většinou se lze setkat se sportovními oceněními pro atletiku v podobě trofejí. Tyto verze jsou různě řešené a mají podstavec z mramoru. Tato komponenta může mít různou šířku a výšku.
Přední strana mramorového podstavce je dozdobena štítkem s originálně čitelným textem. Tato součást trofeje se vyrábí ve zlaté, stříbrné nebo bronzové barvě. Některé modely se pyšní i místem na emblém. Vedle nízkých trofejí z kovu jsou k mání i mnohem vyšší výrobkové řady. Tyto ocenění čiší jistou noblesou, elegancí a podivuhodností. Zpravidla se vyrábí z kovu, plastu či skla. Nicméně na trhu lze spatřit i trofeje ze dřeva v kombinaci jiných skvělých materiálů. Neustále pod rukama odborníků vznikají nové a nové sportovní ocenění v překrásných designech a propracováních, ze kterých mají radost hlavně vítězové. Krom sloupkových, klasických, exkluzivnějších a modernějších trofejí se vyrábí i edice v extravagantnějším provedení.

STÁLE OBLÍBENÉ POHÁRY

K nejčastěji využívaným oceněním patří sportovní poháry ve stříbrném či zlatém odstínu, jež jsou dozdobené výraznějším barevným dekorem. Velké oblibě se těší stříbrozlaté, zlatočervené, zlatomodré, zlatozelené, stříbromodré a stříbročervené modely. Avšak ostatní poháry v osobitém barevném provedení stojí také za povšimnutí.

Výborné jsou i sportovní ocenění pro atletiku, jako jsou akrylové medaile, plakety s motivem, skleněné broušené modely a nablýskané talíře ve stříbře.

Vybrané oddělení Atletika ocenění neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

© 2022 POHÁRY BAUER s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.